O nas

Pracownia psychologiczna Specmed Krosno oferuje kompleksowy zakres badań psychotechnicznych i psychologicznych kierowców i kandydatów na kierowców wszystkich kategorii (m.in. kierowców kat. B, C, D, C+E, D+E, kierowców pojazdów uprzywilejowanych, taksówkarzy, instruktorów, egzaminatorów i osób z zatrzymanym prawem jazdy za alkohol, punkty karne),a także pracowników wymagających badań z zakresu medycyny pracy (m.in. kierowców pojazdów służbowych, przedstawicieli handlowych, operatorów wózków widłowych, operatorów maszyn i osób pracujących na wysokości).

Naszym klientom oferujemy również możliwość zrobienia kompleksowych badań lekarskich w Centrum Medycyny Pracy Krosno ul. Grodzka 47a.

Pracownia dysponuje testami rekomendowanymi przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne, oraz i aparatami do badania sprawności psychomotorycznej. Pracownia Psychotechniczna Specmed została wpisana na listę pracowni psychologicznych uprawnionych do badań kierowców w zakresie psychologii transportu prowadzonej przez Marszałka Województwa Podkarpackiego pod numerem 4/2013. Pracownia jest także zgłoszona w Wojewódzkim Ośrodku Medycyny Pracy w Rzeszowie jako jednostka realizująca badania psychologiczne w ramach medycyny pracy.

Zatrudniamy wykwalifikowanych psychologów z wieloletnim doświadczeniem zawodowym posiadających kwalifikacje w zakresie psychologii transportu.

Brak możliwości komentowania